WEER IN Monroe
- Weersvoorspelling in Monroe
- Klimaatmonitor in Monroe
- Weeroverzicht in Monroe
- Klimaat van Minsk Monroe
Actueel weer in Monroe
(voor de tijd 18:35, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Monroe (Michigan, Verenigde Staten):
| +9.0°C |
| Lucht temperatuur | +9.0°C |
| Dauwpunt | 0.0°C |
| Effectieve temperatuur | +8°C |
| Effectieve zon temperatuur | +8°C |
| Windrichting | North-West |
| Windsnelheid | 2.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 53% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 992.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Custer Airport (Michigan, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.9400 lengtegraad -83.4347 hoogte 188 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







