WEER IN Quillayute
- Weersvoorspelling in Quillayute
- Klimaatmonitor in Quillayute
- Weeroverzicht in Quillayute
- Klimaat van Minsk Quillayute
Actueel weer in Quillayute
(voor de tijd 07:53, April, 1)
Huidige weersomstandigheden in Quillayute (Washington, Verenigde Staten):
| +10.6°C |
| Lucht temperatuur | +10.6°C |
| Dauwpunt | +8.9°C |
| Effectieve temperatuur | +8°C |
| Effectieve zon temperatuur | +8°C |
| Windrichting | North-West |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 89% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1011.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1018.1 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Quillayute State Airport (Washington, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 47.9375 lengtegraad -124.5550 hoogte 59 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







