WEER IN Lancaster
- Weersvoorspelling in Lancaster
- Klimaatmonitor in Lancaster
- Weeroverzicht in Lancaster
- Klimaat van Minsk Lancaster
Actueel weer in Lancaster
(voor de tijd 13:56, April, 30)
Huidige weersomstandigheden in Lancaster (Californië, Verenigde Staten):
| +27.8°C | comfort |
| Lucht temperatuur | +27.8°C |
| Dauwpunt | -6.1°C |
| Effectieve temperatuur | +25°C |
| Effectieve zon temperatuur | +49°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | m/s |
| Relatieve vochtigheid | 10% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 928.3 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation General William J. Fox Airfield Airport (Californië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 34.7408 lengtegraad -118.2189 hoogte 715 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







