WEER IN Woodward
- Weersvoorspelling in Woodward
- Klimaatmonitor in Woodward
- Weeroverzicht in Woodward
- Klimaat van Minsk Woodward
Actueel weer in Woodward
(voor de tijd 09:35, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Woodward (Oklahoma, Verenigde Staten):
| +14.5°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +14.5°C |
| Dauwpunt | +4.9°C |
| Effectieve temperatuur | +14°C |
| Effectieve zon temperatuur | +26°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 52% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 943.1 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation West Woodward Airport (Oklahoma, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 36.4367 lengtegraad -99.5211 hoogte 667 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







