WEER IN Pago Pago
- Weersvoorspelling in Pago Pago
- Klimaatmonitor in Pago Pago
- Weeroverzicht in Pago Pago
- Klimaat van Minsk Pago Pago
Actueel weer in Pago Pago
(voor de tijd 17:50, April, 27)
Huidige weersomstandigheden in Pago Pago (Amerikaans-Samoa, Verenigde Staten):
| +29.5°C | risico op oververhitting |
| Lucht temperatuur | +29.5°C |
| Dauwpunt | +25.4°C |
| Effectieve temperatuur | +43°C |
| Effectieve zon temperatuur | +44°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 4 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 79% |
| Wolken | 8/5 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 19 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1008.3 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1009.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Pago Pago (Amerikaans-Samoa, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad -14.3310 lengtegraad -170.7105 hoogte 3 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







