WEER IN Palmer
- Weersvoorspelling in Palmer
- Klimaatmonitor in Palmer
- Weeroverzicht in Palmer
- Klimaat van Minsk Palmer
Actueel weer in Palmer
(voor de tijd 01:53, Mei, 26)
Huidige weersomstandigheden in Palmer (Alaska, Verenigde Staten):
| +8.3°C |
| Lucht temperatuur | +8.3°C |
| Dauwpunt | -6.1°C |
| Effectieve temperatuur | +4°C |
| Effectieve zon temperatuur | +4°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 9.3-14.4 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 35% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 989.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 998.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -9 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Palmer Municipal Airport (Alaska, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 61.6000 lengtegraad -149.0833 hoogte 74 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







