WEER IN Bethel
Actueel weer in Bethel
(voor de tijd 10:53, Mei, 26)
Huidige weersomstandigheden in Bethel (Alaska, Verenigde Staten):
| +8.9°C | warmte |
| Lucht temperatuur | +8.9°C |
| Dauwpunt | +0.6°C |
| Effectieve temperatuur | +7°C |
| Effectieve zon temperatuur | +8°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 3.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 56% |
| Wolken | 8/8 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 986.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 990.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -9 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Bethel Airport (Alaska, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 60.7850 lengtegraad -161.8292 hoogte 31 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







