WEER IN Fort Bliss
- Weersvoorspelling in Fort Bliss
- Klimaatmonitor in Fort Bliss
- Weeroverzicht in Fort Bliss
- Klimaat van Minsk Fort Bliss
Actueel weer in Fort Bliss
(voor de tijd 15:44, April, 30)
Huidige weersomstandigheden in Fort Bliss (Texas, Verenigde Staten):
| +19.0°C |
| Lucht temperatuur | +19.0°C |
| Dauwpunt | +9.0°C |
| Effectieve temperatuur | +19°C |
| Effectieve zon temperatuur | +21°C |
| Windrichting | West |
| Windsnelheid | 5.7-11.8 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 52% |
| Wolken | 10/0 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 13 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 877.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1007.8 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -7 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Biggs Army Air Field (Texas, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 31.8612 lengtegraad -106.3692 hoogte 1201 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







