WEER IN Clearfield
- Weersvoorspelling in Clearfield
- Klimaatmonitor in Clearfield
- Weeroverzicht in Clearfield
- Klimaat van Minsk Clearfield
Actueel weer in Clearfield
(voor de tijd 23:17, Mei, 22)
Huidige weersomstandigheden in Clearfield (Pennsylvanië, Verenigde Staten):
| +8.9°C |
| Lucht temperatuur | +8.9°C |
| Dauwpunt | +7.2°C |
| Effectieve temperatuur | +5°C |
| Effectieve zon temperatuur | +5°C |
| Windrichting | East |
| Windsnelheid | 6.2-9.8 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 89% |
| Wolken | 10/10 Ns |
| Atmosferisch fenomeen | lichte regen |
| Zichtbaarheid | 14 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 971.7 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Clearfield-Lawrence Airport (Pennsylvanië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.0467 lengtegraad -78.4117 hoogte 462 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







