WEER IN Fort Lauderdale
Actueel weer in Fort Lauderdale
(voor de tijd 11:53, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Fort Lauderdale (Florida, Verenigde Staten):
| +29.4°C | heel benauwd |
| Lucht temperatuur | +29.4°C |
| Dauwpunt | +20.0°C |
| Effectieve temperatuur | +36°C |
| Effectieve zon temperatuur | +40°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 5.7 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 57% |
| Wolken | 5/5 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1012.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1012.5 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Fort Lauderdale Hollywood International Airport (Florida, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 26.0719 lengtegraad -80.1536 hoogte 3 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







