WEER IN Mullan Pass
- Weersvoorspelling in Mullan Pass
- Klimaatmonitor in Mullan Pass
- Weeroverzicht in Mullan Pass
- Klimaat van Minsk Mullan Pass
Actueel weer in Mullan Pass
(voor de tijd 07:53, April, 1)
Huidige weersomstandigheden in Mullan Pass (Idaho, Verenigde Staten):
| +8.9°C |
| Lucht temperatuur | +8.9°C |
| Dauwpunt | -3.9°C |
| Effectieve temperatuur | +9°C |
| Effectieve zon temperatuur | +14°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 40% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 818.9 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1015.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Mullan Pass Vor (Idaho, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 47.4542 lengtegraad -115.6697 hoogte 1829 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







