WEER IN Missoula
- Weersvoorspelling in Missoula
- Klimaatmonitor in Missoula
- Weeroverzicht in Missoula
- Klimaat van Minsk Missoula
Actueel weer in Missoula
(voor de tijd 11:53, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Missoula (Montana, Verenigde Staten):
| +15.6°C | risico op verkoudheid |
| Lucht temperatuur | +15.6°C |
| Dauwpunt | +0.6°C |
| Effectieve temperatuur | +16°C |
| Effectieve zon temperatuur | +30°C |
| Windrichting | South-East |
| Windsnelheid | 2.1 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 36% |
| Wolken | helder |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 907.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1020.3 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -7 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Missoula International Airport (Montana, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 46.9208 lengtegraad -114.0925 hoogte 975 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







