WEER IN Oceanside
- Weersvoorspelling in Oceanside
- Klimaatmonitor in Oceanside
- Weeroverzicht in Oceanside
- Klimaat van Minsk Oceanside
Actueel weer in Oceanside
(voor de tijd 09:02, Mei, 13)
Huidige weersomstandigheden in Oceanside (Californië, Verenigde Staten):
| +19.4°C |
| Lucht temperatuur | +19.4°C |
| Dauwpunt | +10.6°C |
| Effectieve temperatuur | +20°C |
| Effectieve zon temperatuur | +20°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 57% |
| Wolken | 10/10 |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1018.2 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -8 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Oceanside Municipal Airport (Californië, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 33.2181 lengtegraad -117.3514 hoogte 9 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







