WEER IN Chicago
Actueel weer in Chicago
(voor de tijd 11:51, Mei, 1)
Huidige weersomstandigheden in Chicago (Illinois, Verenigde Staten):
| +8.3°C | warmte |
| Lucht temperatuur | +8.3°C |
| Dauwpunt | +1.1°C |
| Effectieve temperatuur | +5°C |
| Effectieve zon temperatuur | +7°C |
| Windrichting | North-East |
| Windsnelheid | 5.1-9.3 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 60% |
| Wolken | 8/8 Ac |
| Atmosferisch fenomeen | |
| Zichtbaarheid | 16 km |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 992.0 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1016.7 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -6 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Chicago-O`Hare International Airport (Illinois, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 41.9950 lengtegraad -87.9336 hoogte 203 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







