WEER IN Portsmouth
- Weersvoorspelling in Portsmouth
- Klimaatmonitor in Portsmouth
- Weeroverzicht in Portsmouth
- Klimaat van Minsk Portsmouth
Actueel weer in Portsmouth
(voor de tijd 22:55, Mei, 30)
Huidige weersomstandigheden in Portsmouth (New Hampshire, Verenigde Staten):
| +8.9°C |
| Lucht temperatuur | +8.9°C |
| Dauwpunt | +8.3°C |
| Effectieve temperatuur | +8°C |
| Effectieve zon temperatuur | +8°C |
| Windrichting | |
| Windsnelheid | 0.0 m/s |
| Relatieve vochtigheid | 96% |
| Wolken | ?/? |
| Atmosferisch fenomeen | mist |
| Zichtbaarheid | 400 m |
| Atmosferische druk op stationsniveau | 1002.4 hPa |
| Atmosferische druk op zeeniveau | 1006.4 hPa |
- Let op! De tijd op de pagina is lokale tijd (exclusief zomertijd). Om Universal Time te verkrijgen, trekt u de correctie af, is gelijk aan -5 h. Actuele weergegevens ontvangen van het weerstation Pease Air Force Base (New Hampshire, Verenigde Staten).
- Locatie van het weerstation:
breedtegraad 43.0833 lengtegraad -70.8167 hoogte 31 m. - Effectieve temperatuur - de temperatuur die wordt gevoeld door een seizoengeklede persoon in de schaduw. De berekening houdt rekening met de invloed van luchtvochtigheid, windsnelheid en atmosferische druk op de warmtebeleving van de mens.
- Effectieve zontemperatuur - de temperatuur die een persoon voelt, gecorrigeerd voor zonnestraling. Hangt af van de hoogte van de zon boven de horizon. 's Nachts en bij bewolkt weer is de correctie nul.
- In de linkerbovenhoek wordt een symbolische afbeelding van een atmosferisch fenomeen weergegeven.
- In de rechterbovenhoek ziet u het comfort van het weer tijdens de observatieperiode.







